Festivalul Internațional Analog Mania ajunge la a 12-a ediție, oferind publicului din Timișoara și Cenad o serie de expoziții și spectacole de sunet și lumină, în perioada 12-13 octombrie 2024, conform: https://www.pressalert.ro/
Deschiderea va avea loc pe 12 octombrie, la Casa Tineretului din Timișoara, cu un vernisaj de expoziție urmat de un spectacol realizat de OchoReSotto și Emil Kindlein.
De asemenea, pe 13 octombrie, aceștia vor susține un alt spectacol în Biserica Catolică Sf. Gerard din Cenad. Printre participanți se numără artiști internaționali precum Babak Haghi, Martina Pavloska și Brendan Howell, iar festivalul este organizat cu sprijinul FITT și Ambulanța Culturală.




















































































































