Sala Polivalentă și noul stadion de 32.000 de locuri din Timișoara să fie ridicate de un singur constructor, de preferat străin, conform, opiniatimisoarei.ro.
„Solicitarea mea a fost ca acești proiectanți să gândească aceste doua obiective pentru a gasi operatori cât mai experimentați care, de preferință, să opereze ambele obiective la pachet. Dorim să realizam acolo nu doar evenimente sportive, ci și culturale și de divertisment. În principal, în străinatate sunt cele mai bune exemple de operatori care știu să gestioneze cu succes astfel de investiții…..
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro


















































































































