Razie in trafic a politistilor la Timisoara pentru a-i prinde pe motociclistii care merg cu viteza sau ambaleaza motoarele pe strazile din oras, conform, opiniatimisoarei.ro.
Politistii de la Sectia 1 si Sectia 5 Timisoara au fost ajutati de politistii locali au tras pe dreapta 71 de motociclete, insa au fost oprite si 101 autoturisme si au fost legitimati 253 de oameni. Oamenii legii au actionat timp de 8 ore in zonele Popa Sapca, Piata Consiliul Europei, Strada Alexandru Ioan Cuza, Bulevardul Antenei, Calea Sever Bocu, strada Aristide Demetriade…………………………
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro.


















































































































