Accident mortal, sâmbătă seara, pe DN6, între Timișoara și Remetea Mare. Din primele informații, motociclistul în vârstă de 42 de ani implicat în incident și-a pierdut viața, conform, tion.ro.
Accidentul s-a produs aproape de intrarea în Timișoara. Motociclistul venea dinspre Lugoj și se afla pe prima bandă de mers, iar când a intenționat să treacă pe banda a doua nu s-a asigurat și a intrat în coliziune cu un autoturism condus de un bărbat în vârstă de 45 de ani, care circula în aceeași direcție de mers.




















































































































