Un băiat de 13 ani, din Recaş, a plecat sâmbătă, 2 ianuarie, de acasă şi nu s-a mai întors. Poliţiştii îi roagă pe cei care-l văd să ofere informaţii, conform, debanat.ro.
Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale efectuează verificări în vederea depistării unui minor de 13 ani, dispărut de pe raza orașului Recaș, județul Timiș.
În data de 02 ianuarie a.c., Constantin-Adrian Jurjescu a plecat de la domiciliul său de pe raza orașului Recaș, iar până în prezent nu a mai revenit…..
Amănunte pe: debanat.ro.




















































































































