Noaptea Muzeelor. Au vizitat expozitiile si au participat la spectacolul de foc din Bastionul Theresia.
A fost o noapte de poveste la Timisoara, conform, opiniatimisoarei.ro.
La sediul Nokia, vizitatorii au fost asteptati cu un traseu inedit care a spus povestea telefonului, de la cel care facea apelul cu ajutorul unei centraliste si pana la androidul zilelor noastre. Evolutia tehnologiei si cea a comunicarii au fost ilustrate cu piese de altadata, calculatoare vechi, componente de altadata, dar si roboti…………..
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro.


















































































































