Premiera la Timisoara. Vom avea primul centru de vaccinare care va functiona non-stop in Romania, conform, opiniatimisoarei.ro.
Este vorba de cel de la Spitalul Judetean Timisoara care va fi operational si noaptea pe 4 linii de vaccinare, incepand cu ziua de marti, 23 martie.
Se va administra doar serul Pfizer.
Anuntul a fost facut de presedintele Consiliului Judetean Timis Alin Nica, in subordinea caruia se afla Spitalul Judetean……..
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro.
















































































































