Începând cu data de 1 iulie ne vom bucura de o serie de noi relaxări a restricțiilor în ceea ce privește răspândirea cu virusul SARS – CoV2, printre care și redeschiderea piețelor de vechituri, conform, debanat.ro.
„În zilele de 3 și 4 iulie, adică în primul weekend după redeschiderea piețelor, o echipă mobilă de vaccinare va asigura imunizarea la intrare în Piața Flavia din Timișoara, pe strada Lacului, începând cu ora 10:00 pana la ora 18:00”, a anunțat prefectul Zoltan Nemeth………………….
Amănunte pe: debanat.ro.


















































































































