Operatiune in forta pentru depistarea migrantilor la Timisoara, cea mai ampla de dupa crima sangeroasa de la Gara de Nord, cand un afgan a fost injunghiat mortal, iar un altul ranit, conform, opiniatimisoarei.ro.
Zeci de politisti de Frontiera, de la IPJ Timis, mascati ai jandarmilor, lucratori de la Serviciul pentru Imigrari, agenti de la Transporturi si reprezentanti ai Centrului Regional de Cazare pentru Migranti, dar si de la Politia Autostrazi au pornit o actiune comuna joi, inainte de amiaza……………..
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro.



















































































































