Doi tineri, unul de 19 ani și altul în vârstă de 25 de ani, care obișnuiau să fure din mașini, au fost prinși, sâmbătă, de poliţiştii Secției 2 Timișoara, conform, debanat.ro.
În baza unui plan de acțiune pe linie de furturi din autoturisme și în urma investigațiilor, oamenii legii au identificat pe strada Martir Marius Ciopec cei doi tineri bănuiți de tentativă de furt din autoturism. Asupra lor au fost descoperite un flex cu acumulator, un cric auto și o pereche de mănuși din material textil…………………….
Amănunte pe: debanat.ro.




















































































































