Doar 66 de doze AstraZeneca au fost administrate în Timiș de duminică până luni. În acest interval s-au vaccinat 2738 de oameni, majoritatea cu Pfizer. La momentul actual sunt aproape 40.000 de oameni imunizați cu ambele doze, în județ, conform, tion.ro.
În ultimele 24 de ore s-au efectuat 2.738 de vaccinări în Timiș, dintre care 290 au fost cu Moderna, iar restul cu Pfizer………..
Amănunte pe: tion.ro.


















































































































