În data de 15 septembrie 2021, în sistemul de învățământ din județul Timiș, existau 5 angajați, printre care și 2 profesori, depistați pozitiv cu COVID19. Patru sunt în Timișoara și unul în Lugoj. De asemenea, au fost confirmați și 9 elevi cu COVID, 8 în Timișoara și unul în Lugoj – a informat Inspectoratul Școlar Județean Timiș, conform, ziuadevest.ro.
Ei se află în școli diferite, dar unitățile de învățământ nu sunt închise…………………..
Amănunte pe: ziuadevest.ro.




















































































































