O lugojeancă se plânge că gunoaiele și șobolanii au pus stăpânire pe o zonă aflată chiar lângă cea mai dens circulată intersecție din Lugoj. Când s-a plâns muncitorilor de la salubrizare, femeia a fost trimisă la primărie, să facă cereri, conform, lugojeanul.ro
Situația ieșită din comun a fost sesizată la intersecția de la Unic, lângă potcoavă, chiar în spatele florăriei de la semafoare. Acolo, așa cum se vede și din imaginile postate pe Facebook de către lugojeancă, gunoaiele s-au strâns în mormane, dar au fost ignorate de către muncitorii de la salubrizare…………………….
Amănunte pe: lugojeanul.ro




















































































































