Funcționarii Primăriei Timișoara au stat prea mult în concediu medical. Aceasta este concluzia lui Dominic Fritz, care a cerut Casei Județene de Asigurări de Sănătate să verifice situația, conform, banatulazi.ro.
Potrivit administrației locale, în perioada ianuarie-august 2021 concediile medicale au crescut cu 225 față de aceeași perioadă a anului trecut, ajungând la un total de 750. De aceste concedii medicale au beneficiat, în 2021, 594 de angajați ai Primăriei Timișoara, față de 428 în 2020, totalizând aproape 3.996 de zile……………………………………..
Amănunte pe: banatulazi.ro.




















































































































