Accidentul s-a produs aseară în apropierea pasarelei peste râul Timiș de pe strada Nicolae Bălcescu, victima fiind un bătrân de 70 de ani!, conform, caon.ro.
Potrivit polițiștilor rutieri caransebeșeni, biciclistul pedala dinspre centru spre gară, moment în care a fost acroșat de un autoturism condus de un tânăr de 28 de ani, care circula în aceeași direcție de mers. În urmă impactului, bătrânul a fost aruncat pe trotuar și s-a lovit la cap, fiind în stare de inconștiență în momentul când un echipaj de la Ambulanța Caransebeș a sosit la fața locului pentru a-i acorda primele îngrijiri medicale. Din păcate, transportat la spital, bărbatul în vârstă de 70 de ani nu a supraviețuit……………….
Amănunte pe: caon.ro.



















































































































