O masina si un tir s-au ciocnit violent miercuri dupa pranz pe o sosea din Banat, conform, opiniatimisoarei.ro.
Accidentul a avut loc in Resita, in zona Moniom. Soferul in varsta de 46 de ani al unui autoturism a intrat pe sensul opus de mers intr-o curba la stanga si s-a izbit de un tir. In urma impactului, barbatul a ramas blocat intre fiarele masinii.
Soferii care treceau prin zona au sunat imediat la 112, iar la fata locului au ajuns pompieri militari cu o autospeciala de stingere si o autospecială de prima intervenție si comandă din cadrul Detașamentului de Pompieri Reșita, un echipaj de pompieri militari cu o autospeciala de descarcerare grea din cadrul Detasamentului de Pompieri Caransebes si doua ambulante SAJ…………………………
Amănunte pe: opiniatimisoarei.ro.




















































































































