O timișoreancă spune că în fața casei sale se află un adevărat focar de infecție, conform, tion.ro.
Găsește în special prezervative folosite și șervețele umede. Susține că gunoaiele sunt lăsate de femeile de moravuri ușoare care își racolează clienții de pe Calea Aradului.
Sesizări la Poliția Locală încă din 2019. În 20 octombrie 2020, Adina a făcut o sesizare Poliției Locale Timișoara. A trimis și dovezi care să îi susțină plângerea, dar nu a reușit să primească răspuns la timp. A decis să ceară ajutorul nostru și ne-a povestit că nu se mai simte în siguranță în fața propriei locuințe.
Amănunte pe : tion.ro


















































































































