Alertă în Timișoara: Copilă de 14 ani dispărută, poliția cere ajutorul publicului
O adolescentă de 14 ani, Andreea Rahela Moisa, a dispărut din Timișoara, iar polițiștii de la Serviciul de Investigații Criminale sunt în alertă maximă, conform:https://www.opiniatimisoarei.ro/.
Copila a plecat de acasă duminică, în jurul prânzului, și de atunci nu mai există nicio veste despre ea..
Adolescenta are 1.60 m înălțime, cântărește 55 kg și are părul lung și brunet. La momentul dispariției, Andreea purta pantaloni scurți negri, maiou negru și adidași albi.
Oricine are informații despre locația fetei este rugat să sune de urgență la 112 sau să contacteze cea mai apropiată secție de poliție.



















































































































