Meteorologii au emis miercuri o avertizare cod galben de caniculă, valabilă joi în 20 de județe. Joi, în Banat, Oltenia, Muntenia, Dobrogea continentală și...
Meterologii anunță că vremea va fi închisă și ploioasă în următoarele două zile, cu temperaturile mai coborâte față de zilele precedente. Vremea va fi...